Bitcoin SV spodziewał się spadku do ostatnich minimów do 150 USD, podczas gdy Dash utworzył byczą formację, która została unieważniona w obliczu presji sprzedaży. Ethereum Classic pokazało, że zmierza w górę, ale może zająć jeszcze kilka sesji, aby potwierdzić wzrost.

W dłuższych ramach czasowych BSV wykazywało tendencje spadkowe . W krótszych ramach czasowych BSV również wykazał niedźwiedziość. Został odrzucony na poziomie oporu 179 USD i od tamtej pory nie zbliżył się do poziomu.

Niesamowity Oscylator również pokazał, że tempo było w niedźwiedzie. Podsumowując, prawdopodobne jest, że BSV spadnie do oporu w regionie 150 USD

W powiązanych wiadomościach Bitcoin Evolution ogłosiło, że nawiązało współpracę z chińskim portfelem aktywów cyfrowych DotWallet , aby zorganizować drugą iterację DotCamp dla BSV. Wydarzenie, które odbędzie się 19 i 20 września, ma na celu edukację programistów i edukatorów biznesu w zakresie trendów w technologii blockchain.

Jak pokazuje biała linia trendu, DASH pokazał rosnący trójkąt, który wydawał się wybijać w górę przy ponadprzeciętnym wolumenie. Jednak szybko spotkała się z falą presji sprzedaży i DASH stracił opór. Po upadku wskazanym przez niebieską strzałkę DASH ponownie próbował przełamać opór, ale nie udało mu się.

Ogólnie rzecz biorąc, im częściej testowany jest poziom, tym słabszy. Jednak w tym kontekście rynkowi po prostu brakowało przekonania do wybicia się na plus, czego dowodem była wyprzedaż, która nastąpiła, gdy tylko cena pokonała opór.

DASH może ponownie pokonać opór, ale musi z powodzeniem zamienić opór na wsparcie, zanim będzie mógł uzyskać byczą przyczepność.

Kolejna wyprzedaż może skłonić DASH do poszukiwania wsparcia w regionie 68,5 USD

Ethereum Classic wykazywał oznaki byczy . ETC wzrosło powyżej 100 SMA (różowy), chociaż cena nie zamknęła się powyżej w momencie pisania. 20 SMA (białe) również służyło jako wsparcie podczas ostatnich sesji giełdowych.

RSI był na poziomie 65, wartość zwyżkowa. W ciągu ostatnich kilku dni nie spadł poniżej neutralnej 50, co wskazuje na trend wzrostowy dla ETC.

Jeśli ETC zamyka się powyżej 100 SMA, prawdopodobnie cena może wzrosnąć, aby przetestować rezystancję na 6,72 USD.

Categories: Bitcoin

Comments are Closed on this Post