Cena Bitcoin rozpoczął się nowy tydzień handlu wyższe i obecnie zawisa na około 1,9k dolarów, wzrost o 0,48%. Po ostatnim spadku poniżej 11.400 dolarów i następującym po nim szybkim ożywieniu po wieściach o nowym planie FED, aby zwiększyć inflację, jest oczywiste, że byki są zdeterminowane, aby podnieść ceny.

Wystarczy zapytać gospodarza Keiser Report – programu finansowego nadawanego na RT – Maxa Keisera, który jest również znany jako Bitcoin System Permabull. Keiser niedawno stwierdził, że wyjście Warrena Buffetta z dolara jest oznaką, że Bitcoin jest na skraju bicia nowego rekordu wszechczasów.

Buffett’s Move Into Japan oznacza, że Bitcoin ma zamiar ustanowić nowy rekord: Max Keiser
Reuters poinformował w poniedziałek, że inwestor miliarderowy Warren Buffett kupił 5% udziałów w pięciu najlepszych japońskich firmach handlowych. Łączna wartość inwestycji wyniosła 6 mld dolarów i świadczy o dywersyfikacji Buffetta poza Stanami Zjednoczonymi.

Szanowany doradca branżowy i przedsiębiorca, Max Keiser, interpretuje to posunięcie w taki sposób, że Oracle z Omaha „wychodzi z USD BIGLY“. Następnie postulował, że dolar amerykański znajduje się obecnie w fazie korekty w dół i w rzeczywistości jest na skraju złamania kluczowego wsparcia.

Ponieważ USD traci na wartości, Keiser oczekuje, że Bitcoin opublikuje nowy haj w najbliższej przyszłości.
Nowa inwestycja Warrena Buffetta w Japonii pojawiła się po tym, jak dowiedział się, że porzucił akcje banków i zamiast tego objął stanowisko w kanadyjskiej firmie wydobywającej złoto, Barrick Gold. Jego przeprowadzka do Japonii wynika również ze zmiany polityki Rezerwy Federalnej, która pozwoli na wzrost inflacji w celu pobudzenia gospodarki. Analitycy uważają, że nowe stanowisko FED będzie miało fatalne konsekwencje dla dolara amerykańskiego.

Czy „Przewidywanie Keisera“ jest wiarygodne?

Max Keiser jest znany z bardzo byczych prognoz dotyczących ceny bitcoinów. Po tym, jak Buffett kupił złoto, Keiser przewidział, że ten ruch zepchnie BTC do 50.000 dolarów. W tym czasie Jason William z Morgan Creek zasugerował, że Buffett kupi Bitcoin następnego dnia po zakupie złota.

Mimo to, Buffett był szczerym fanem Bitcoinów. Utrzymywał, że nie będzie inwestował w Bitcoin ani w żadną inną krypto walutę w najbliższym czasie, nawet po swoim lunchu z prezesem Tronu, Justinem Sun, na początku roku.

Więc, czy za rogiem biegnie pełnowymiarowy byk? Kto wie? Analiza techniczna sugeruje, że 12 tysięcy dolarów to uparta bariera, która powstrzymuje Bitcoin’a przed rakietą. Prognoza Keisera opiera się jednak na tym, że inwestorzy zwracają się do SOV-ów jak Bitcoin, złoto i srebro pośród słabnącego dolara.

W obecnym stanie rzeczy trudno jest stwierdzić, czy teoria Keisera jest czymś, co można pominąć. Ale nie zdziw się, jeśli Bitcoin rzeczywiście rozbije w najbliższym czasie nowe hity.

Categories: Allzeithoch

Comments are Closed on this Post